Dołącz do nas

Dołącz do nas


Przejrzyste formy zatrudnienia

To co nas wyróżnia to jasne i przejrzyste formy zatrudnienia w oparciu o umowy o pracę oraz niezwykle rodzinna i przyjazna atmosfera pracy. W naszej firmie panują stabilne warunki zatrudnienia. Cenimy naszych pracowników, uczciwych i ambitnych profesjonalistów, dbających o jakość i zadowolenie każdego klienta. Wielu lojalnych pracowników jest z nami związanych od lat.

MIEJSCE PRACY

Każdy nowy pracownik otaczany jest opieką i wsparciem bardziej doświadczonych pracowników i spotyka się z życzliwym i przyjaznym podejściem do współpracy. Codziennie zapewniamy odbiór pracowników w Poznaniu i po pracy odwozimy ich tam z powrotem.

Działania CSR

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. Od początku istnienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspieramy jej działanie i co roku bierzemy udział w licytacji serduszek, aby nasze fundusze wsparły potrzebujących. Od wielu lat bierzemy również udział w Szlachetnej Paczce. Wspieramy różne mniejsze i lokalne inicjatywy oraz pomagamy potrzebującym w miarę posiadanych zasobów.

Pakiet socjalny

Zapewniamy darmowy dowóz do pracy oraz powrót do Poznania. Organizujemy spotkania i imprezy integracyjne, a w dniu imienin lub urodzin naszym pracownikom wręczamy drobne upominki.

Kogo szukamy?

Nasza firma nieustannie się rozwija i dlatego poszukujemy osób mających otwarty umysł i głowę pełną pomysłów, takich które potrafią pracować z pasją i mają duże poczucie humoru. Czekamy na tych, którzy lubią podróże służbowe i są gotowe do częstych wyjazdów służbowych. Zapewniamy wdrożenie nowych pracowników na każdym stanowisku, pomoc i opiekę w przejęciu nowych obowiązków. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wysłania cv na adres: sekretariat@expolinia.pl

iamges

Kontakt

Adres
ul. Przemysłowa 3
 64-320 Buk k/Poznania
Telefon
+48 509 446 593
SOCIAL MEDIA

Formularz kontaktowy

Dane osobowe
Załącz CV
* pola wymagane

30 lat doświadczenia w kreowaniu, projektowaniu i wykonaniu profesjonalnej zabudowy targowej.

Współpraca

Szybki kontakt

* pole wymagane