O nas

O firmie EXPOlinia

30 lat doświadczenia w kreowaniu, projektowaniu i wykonaniu profesjonalnej zabudowy targowej.

01. Pokonujemy Wyzwania


img

Jesteśmy ekspertami w branży kreowania i wykonania zabudowy targowej. Stoiska targowe, które budujemy bardzo często powstają dzięki zastosowaniu wyjątkowych rozwiązań technicznych. Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół pracowników potrafi zaproponować unikalne rozwiązania techniczne, przygotować i zrealizować różne rozwiązania konstrukcyjne.Dzięki temu stoiska targowe, które tworzymy wyróżniają się na tle konkurencji.

02. Doświadczenie i Pasja Twórcza


Poszukujesz wyjątkowego pomysłu i chcesz swoim stoiskiem targowym przyciągnąć tłumy klientów?

Nie mogłeś trafić lepiej. Mamy prawie 30 lat doświadczenia w kreowaniu, projektowaniu i wykonaniu profesjonalnej zabudowy targowej. Indywidualnie zaprojektowane stoiska targowe to nasza specjalność. Stoiska targowe, które tworzy zespół ludzi z pasją, którzy pracują z poświęceniem, pełnym zaangażowaniem i co jest niezwykłe, zespół ludzi, którzy potrafią czerpać z wykonywanej pracy prawdziwą radość. Potrafimy „czytać w myślach” klientów i tworzyć wyróżniające się i przyciągające uwagę stoiska targowe, które zawsze odpowiadają na konkretne potrzeby i spełniają oczekiwania naszych klientów. Prawdziwa pasja twórcza zespołu projektantów oraz ich doświadczenia pozwalają na tworzenie najbardziej wyrafinowanych i technicznie skomplikowanych stoisk targowych.
Skontaktuj się z nami i wyślij zapytanie, a nasz zespół przygotuje wyjątkową ofertę.

img

03. Kreatywność i Innowacyjność


img

Nieustannie pracujemy nad tym, aby dostarczać klientom kreatywne i innowacyjne rozwiązania, przede wszystkim jednak stoiska targowe, które spełniają najwyższe standardy jakości począwszy od przygotowania oferty, przez projekt, wykorzystane materiały i rozwiązania techniczne aż po serwis montażowy i oddanie klientowi gotowego stoiska targowego. Klienci, którzy pracują z nami od lat cenią naszą kreatywność, wysoką jakość świadczonych usług, funkcjonalne i wyróżniające się niezwykłą estetyką wizualną stoiska targowe. Dzięki kreatywności oraz zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań potrafimy przewidzieć i wyrazić projektami stoisk targowych wizje
i oczekiwania naszych klientów.

04. Zaangażowanie i Odpowiedzialność


Zrealizowane przez nas stoiska targowe na niezliczonej ilości imprez targowych oraz wieloletnia współpraca
z klientami potwierdzają, że jesteśmy zaangażowanym, rzetelnym i odpowiedzialnym partnerem biznesowym.


Jesteśmy zespołem profesjonalistów, a klienci nam ufają i wiedzą, że zawsze dostarczamy to co obiecaliśmy
w uzgodnionym terminie. Wiele razy zaangażowanie i odpowiedzialność naszego zespołu pracowników wzbudziły podziw i wdzięczność klientów, bo tylko dzięki ich poświęceniu pokonywaliśmy szereg trudności i wyzwań.


Stoiska targowe, które realizujemy to prawdziwe dzieła sztuki.
img

Współpraca

Szybki kontakt

* pole wymagane